Komora hiperbaryczna Oxylife C Mini Multiplace

OxyHelp OxyLife C Multiplace jest idealna do leczenia wielu pacjentów w tym samym czasie, z asystentem lub obserwatorem wewnątrz w celu monitorowania pacjentów i pomocy w terapii, funkcjach elektronicznych lub sytuacjach nagłych.

Łatwy montaż

Jest to jedyna komora wielomiejscowa, która mieści się przez standardowe drzwi. 3 segmenty są wystarczająco małe (70 cm x 190 cm), aby przejść przez ościeżnicę o standardowych wymiarach, co pozwala na montaż wewnątrz budynku, bez konieczności modyfikacji konstrukcji budynku. W razie potrzeby komorę modułową można zdemontować, przenieść, a następnie wygodnie zmontować w innym miejscu.
komora hiperbaryczna2
komora hiperbaryczna2
komora hiperbaryczna2

Komory Mini Multiplace mogą być również wyposażone w sprzęt cardio, taki jak rower stacjonarny lub mogą być wyposażone w 2 do 4 miejsc siedzących dla pacjentów, aby mogli oni korzystać ze zbiorowych sesji terapeutycznych.
komora hiperbaryczna2
komora hiperbaryczna2

Gwarancja

Oferujemy swoim klientom dwuletnią gwarancję producenta z możliwością przedłużenia na 3 lata.

Serwis i konserwacja

Gwarantujemy najszybszy czas interwencji technicznej w branży. Jesteśmy w stanie serwisować Państwa urządzenia w czasie nie dłuższym niż 10 dni roboczych w dowolnym miejscu na świecie.
komora hiperbaryczna2
komora hiperbaryczna2
 

Zainteresowany ofertą?

Zamów komorę hiperbaryczną już dziś!

oxyhelp