Blog

Targi REHexpo 2019 - wyróżnienie

W dniach 12-13. kwietnia braliśmy udział w II edycji Targów REHexpo, czyli targów poświęconych najnowszym metodom rehabilitacji oraz prezentacji najlepszego sprzętu rehabilitacyjnego. Targi odbywały się w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu.
W targach brało udział łącznie 47 wystawców. Głównie byli to producenci i dystrybutorzy najnowocześniejszego sprzętu rehabilitacyjnego, ortopedycznego, jak również dostawcy usług i rozwiązań dla środowiska medycznego, około medycznego, osób niepełnosprawnych i ich opiekunów.
Wyróżnienie dla firmy Omega-3 z Częstochowy
Ogólnopolskie spotkania specjalistów w dziedzinie rehabilitacji do świetna okazja do wymiany doświadczeń i istotnych informacji w zakresie profilaktyki, diagnozowania i leczenia chorób. Podczas targów można było bowiem porozmawiać ze specjalistami w dziedzinie fizjoterapii, medycyny fizykalnej, inżynierii biomedycznej, osteopatii i lecznictwa uzdrowiskowego.

Byliśmy jednym z 3 wystawców, prezentujących komory do tlenoterapii. Szczególną dumą napawa nas fakt otrzymania wyróżnienia za nowoczesną komorę hiperbaryczną Oxyhelp i jej możliwości terapeutyczne. Dostać wyróżnienie na tle tak znamienitych wystawców to dla nas wielki zaszczyt. To także podwójna mobilizacja do dalszych działań, bowiem nawiązane kontakty mogą wkrótce zaowocować bliską współpracą ze specjalistami w zakresie rehabilitacji i fizjoterapii.